Přeskočit na hlavní obsah

Decibely lásky recenze

Tak jsem vyrazila na slavnostní uvedení filmu Decibely lásky v Ostravě. Plně vyprodané byli celé dva sály v kině cinestar. Velkým tahákem na tento film se stalo veřejné uvedení filmu přímo Michalem Davidem a některými herci a slibovaná autogramiáda. Celá akce začínala v 17:30 v obchodním centru Futurum. Pod pódiem se sešla spousta lidí. Před autogramiádou vystoupil se dvěmi písničkami autor hudby Michal David a poté zazpívala svou píseň i Alžběta Bartošová. Následovala autogramiáda Michala Davida, Alžběty Bartošové, Miloslava Halíka a Anety Vrzalové.
Po jejím skončení jsme se přesunuli do promítacího sálu, kde nám zatančila skupina Beat up své vystoupení na písně Michala Davida. Následoval prostor, kdy se diváci mohli dotazovat tvůrců na průběh natáčení.
Samotný film, či spíše muzikál byl slabší. Nebýt asi dvou až tří známých hitů Michala Davida a několika nových písní a pár pěkných choreografií, nebylo by skoro na co koukat. Jen mě mrzí pojetí písní, když zpívá Filip Cíl na konkurzu do muzikálu, kde se uchází o hlavní roli píseň Láska z muzikálu Tři mušketýři, zazpívá ji tak neskutečně falešně, že mě až udivuje, že jej do muzikálu vzali. A když na konci filmu zapěje Karel Gott s Ivou Janžurovou předělanou písničku To stárnutí zrádné z muzikálu Kat Mydlář mají ti co tuhle píseň znají co dělat aby se nerozesmáli. Nebo snad nerozplakali?

Jedno se musí ale Michalu Davidovi uznat, je to legenda, která si vždycky svoje fanoušky najde a film je ve výsledku přece jenom lepší než Andílci za školou, kteří byli tak trochu krok vedle.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Dermacol 16h neslíbatelná rtěnka.

Nikdy jsem rtěnky nenosila, vždycky jsem jen obdivovala ženy, které je dokázaly nosit, tedy spíše jednu konkrétní ženu s obrovským Ž. Poté co na svém youtube kanálu SvetpodleLu zveřejnila tutoriál, jak tuhle rtěnku používat, rozhodla jsem se, že do toho půjdu a musím říct jedno, nelituji. 16 hodinové rtěnky od Dermacolu jsou prostě úchvatné, vydrží snad všechno. Mám zatím odstíny 1 a 6, ale pochybuji, že odolám i těm ostatním.

Můžu říct jen jedno Lu mnohokrát děkuji, díky Vám jsem začala nosit rtěnky a to už je co říct. A co vy, nosíte rtěnky? Už máte tento zázrak od dermacolu? Jak jste s ním spokojené?