Přeskočit na hlavní obsah

Nejste krásná, štíhlá, dokonalá? A dost!

Vaše srdce udělá přibližně 2,5 bilionu tepů za život, přečerpá 183960000 litrů krve.
Plíce se nadechnou 735840000krát, kdybychom je rozložili měřili by 7 metrů čtverečních.
Za měsíc se obnoví celá naše kůže, v našem těle vede téměř 100 000 km cév.
Denně vyprodukujeme 300 miliard nových buněk, kterými nahradíme ty odumřelé.
Za den jich v našem těle odumře přibližně 300 milionů.
Na úsměv je potřeba 17 svalů, na zamračený výraz přibližně 43.
Vaše tělo je schopno přežít i přesto, že vyjmete žaludek, slezinu, ledvinu, část střev nebo jater.
Váš mozek je schopný pojmout až 1000 terrabajtů.
Vaše játra mají více jak 500 funkcí.
Vaše nohy jsou schopné unést celou tu váhu, kterou vaše tělo má.
Vaše ruce jsou schopné psát, kreslit, vytvářet.
Mozek zajistí souhru pohybů, ale také myšlení.

I přesto většina z Vás, když se podívá do zrcadla svým tělem pohrdá. Ptám se Vás proč? Tělo toho dělá pro každého z nás tolik. Je to dokonalý stroj, tak dokonalý, že jej nelze nahradit. Podívejte se do zrcadla a poděkujte tomuto stroji. Bez něj by Váš život nebyl k ničemu.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Dermacol 16h neslíbatelná rtěnka.

Nikdy jsem rtěnky nenosila, vždycky jsem jen obdivovala ženy, které je dokázaly nosit, tedy spíše jednu konkrétní ženu s obrovským Ž. Poté co na svém youtube kanálu SvetpodleLu zveřejnila tutoriál, jak tuhle rtěnku používat, rozhodla jsem se, že do toho půjdu a musím říct jedno, nelituji. 16 hodinové rtěnky od Dermacolu jsou prostě úchvatné, vydrží snad všechno. Mám zatím odstíny 1 a 6, ale pochybuji, že odolám i těm ostatním.

Můžu říct jen jedno Lu mnohokrát děkuji, díky Vám jsem začala nosit rtěnky a to už je co říct. A co vy, nosíte rtěnky? Už máte tento zázrak od dermacolu? Jak jste s ním spokojené?